PPGL (stal ocynkowana ogniowo)
specyfikacja
| Nazwa produktu | PPGL (stal ocynkowana ogniowo) |
| Standard | ICE, ASTM, ASME, DIN, BS, EN, ISO, SERY, GOST, SAE itp. |
| Grubość | 0,12 mm-6,00 mm |
| Szerokość | 600 mm-1500 mm |
| Warstwa cynku | Cynkowanie ogniowe: 60-275 g/m² |
| Ocynkowany wstępnie: 80-275 g/m² | |
| Błąd | ±1% |
| Orzecznictwo | ISO 9001,TEN,API |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe, cynkowanie elektrolityczne, cynkowanie natryskowe, malowanie, fosforanowanie, wapnienie, czyszczenie i odtłuszczanie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Główne zastosowania | Struktura budynku,Mosty,Produkcja mechaniczna,Okrętownictwo,Przemysł samochodowy,Rurociągi i zbiorniki,Meble i wyposażenie |
| Pakiet | Branża budowlana, przemysł AGD, przemysł samochodowy, produkcja maszyn, produkcja mebli, przemysł energetyczny, transport |
| Termin płatności | TT, LC, gotówka, Paypal, DP, DA, Western Union lub inne. |
| Serwis posprzedażowy | 1. Okres zapewnienia jakości 2. Polityka zwrotów i wymian 3. Pomoc w dostawie i odbiorze 4. Zbieranie opinii klientów |
Wyświetlacz produktu
Specyfikacja produktu i rozmiar
| Typ produktu | Wstępnie pomalowana, ocynkowana ogniowo blacha stalowa (PPGI) | Stal w kręgach, wstępnie malowana metodą Hop-Dip 5%, pokryta powłoką Al-Zn (PPGF) | Wstępnie malowana stalowa kręgla pokryta powłoką 55% Al-Zn metodą Hop-Dip (PPGL) | Wstępnie pomalowana, tłoczona stalowa cewka |
| Rodzaje powłok | 1. Poliester (PE) | Plastizol PVC | ||
| Specyfikacje | CNS 10804 (2013) | JIS K6744 (2007) | ||
| Rodzaje powłok | Podkład: PU lub epoksyd 5μm | Podkład: Epoksyd | ||
| Obróbka powierzchni | Można zastosować folię ochronną | Tłoczone PCV | ||
| Uwagi | 1. Normy ASTM przedstawione w niniejszym dokumencie przyjmują równoważny system metryczny. (W systemie imperialnym po numerze specyfikacji usuwa się literę „M”, np. A755 i A792). | |||
| Nazwa | Grubość | Szerokość |
| Wstępnie pomalowana, ocynkowana ogniowo stalowa cewka | 0,2~1,5 mm | 600~1250 mm |
| Stal w kręgach powlekana 5% Al-Zn, wstępnie malowana | 0,2~1,5 mm | 600~1250 mm |
| Stal w kręgach powlekana 55% Al-Zn, wstępnie malowana | 0,2~1,38 mm | 600~1250 mm |








