01
Wysokiej jakości płyta Incoloy 601
specyfikacja
| Nazwa produktu | Płyta Incoloy 601 |
| Standard | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Grubość | 0,3 mm-200 mm |
| Szerokość |
|
| Długość | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, 12000 mm itd. |
| Błąd | ±1% |
| Orzecznictwo | ISO 9001, CE, API |
| Obróbka powierzchni | BA, 2B, NO.1, NO.4, 4K, HL, 8K, itd. |
| Technologia produkcji | Walcowanie na gorąco, walcowanie na zimno |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Główne zastosowania | Budownictwo, przemysł motoryzacyjny, inżynieria mechaniczna, przemysł naftowy i gazowy, przemysł lotniczy i kosmiczny, przemysł stoczniowy, energetyka, górnictwo i hutnictwo |
| Pakiet | Opakowania zbiorcze, Opakowania w skrzyniach drewnianych, Opakowania z folii plastikowej, Opakowania paletowe, Powłoka olejowa antykorozyjna, Opakowania z folii bąbelkowej |
| Termin płatności | TT, LC, gotówka, Paypal, DP, DA, Western Union lub inne. |
| Serwis posprzedażowy | 1. Okres zapewnienia jakości 2. Polityka zwrotów i wymian 3. Pomoc w dostawie i odbiorze 4. Zbieranie opinii klientów |
Wyświetlacz produktu
Skład chemiczny
| C | Glin | I | S | Cr | Mn | Fe | W | Z |
| 0,1 maks. | 1,0-1,7 | 0,5 maks. | 0,015 maks. | 21,0-25,0 | 1,0 maks. | Reszta | 58,0-63,0 | 1,0 maks. |
Właściwości mechaniczne
| Wytrzymałość na rozciąganie (ksi) | 0,2% granica plastyczności (ksi) | Wydłużenie w 2 calach |
| 80 | 30 | 30 |
Wydajność fizyczna
| Jednostki | Temperatura w °C | |
| Gęstość | 8,11 g/cm³ | Pokój |
| Ciepło właściwe | 0,107 kcal/kg.C | 20° |
| Zakres topnienia | 1360-1411°C | - |
| Moduł sprężystości | 206,5 kN/mm² | 20° |
| Oporność elektryczna | 118 µΩ.cm | 20° |
| Współczynnik rozszerzalności | 13,75 µm/m °C | 20 - 100° |
| Przewodność cieplna | 11,2 W/m-° K | 20° |






