01
Wysokiej jakości płyta Incoloy 600
specyfikacja
| Nazwa produktu | Płyta Incoloy 600 |
| Standard | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Grubość | 0,3 mm-200 mm |
| Szerokość |
|
| Długość | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, 12000 mm itd. |
| Błąd | ±1% |
| Orzecznictwo | ISO 9001, CE, API |
| Obróbka powierzchni | BA, 2B, NO.1, NO.4, 4K, HL, 8K, itd. |
| Technologia produkcji | Walcowanie na gorąco, walcowanie na zimno |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Główne zastosowania | Budownictwo, przemysł motoryzacyjny, inżynieria mechaniczna, przemysł naftowy i gazowy, przemysł lotniczy i kosmiczny, przemysł stoczniowy, energetyka, górnictwo i hutnictwo |
| Pakiet | Opakowania zbiorcze, Opakowania w skrzyniach drewnianych, Opakowania z folii plastikowej, Opakowania paletowe, Powłoka olejowa antykorozyjna, Opakowania z folii bąbelkowej |
| Termin płatności | TT, LC, gotówka, Paypal, DP, DA, Western Union lub inne. |
| Serwis posprzedażowy | 1. Okres zapewnienia jakości 2. Polityka zwrotów i wymian 3. Pomoc w dostawie i odbiorze 4. Zbieranie opinii klientów |
Wyświetlacz produktu
Skład chemiczny
| C | I | S | Cr | Mn | Fe | W | Z |
| 0,15 maks. | 0,5 maks. | 0,015 maks. | 14,0 - 17,0 | 1,0 maks. | 6,0 - 10,0 | 72,0 minuty | 0,5 maks. |
Właściwości mechaniczne
| Wytrzymałość na rozciąganie (ksi) | 0,2% granica plastyczności (ksi) | Wydłużenie w 2 calach |
| 110 | 85 | 10 |
Wydajność fizyczna
| Jednostki | Temperatura w °C | |
| Gęstość | 8,47 g/cm³ | Pokój |
| Ciepło właściwe | 0,106 kcal/kg.C | 22° |
| Zakres topnienia | 1354-1413°C | - |
| Moduł sprężystości | 214 kN/mm² | 22° |
| Oporność elektryczna | 103 µΩ.cm | Pokój |
| Współczynnik rozszerzalności | 13,3 µm/m °C | 20 - 100° |
| Przewodność cieplna | 14,9 W/m-° K | 20° |






