Wysokiej jakości ocynkowana cewka DX51D/SGCC
specyfikacja
| Nazwa produktu | Cewka ocynkowana DX51D/SGCC |
| Specyfikacja | Grubość: 0,11-4,75 mm; możliwość personalizacji |
| Szerokość: 6-1500mm; możliwość personalizacji | |
| Standard | ISO/ RoHS/ IBR/ AISI/ ASTM /GB/ EN / DIN /JIS |
| Tworzywo | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| struktura powierzchni | zero cekinów, regularny cekin lub normalny cekin |
| Powłoka cynkowa | 40g-250g 40g, 60g, 80g, 100g, 120g, 140g, 180g, 200g, 250g |
| Powierzchnia | Ocynkowany/czarny/olej/malowany/na zamówienie |
| Pakiet | Pakowane w worek pleciony i blachę stalową, umieszczone na palecie niepodlegającej fumigacji. Możliwe jest również pakowanie na życzenie klienta. |
| Termin cenowy | CIF FOB |
| Warunki płatności | T/T, L/C |
| Czas dostawy | W ciągu 7-15 dni od zaksięgowania wpłaty, w zależności od ilości. |
| Wysyłka | 20-stopowy kontenerowiec lub statek masowy |
| Inni | Na życzenie klienta możemy zrealizować zamówienia specjalne. |
| Możemy również dostarczyć wszelkiego rodzaju zwoje stali. | |
| Cały proces produkcyjny odbywa się ściśle zgodnie z normą ISO9001:2008 |
Wyświetlacz produktu
Skład chemiczny
| Standard | Stopień | C | I | Mn | P | S | Z |
| Do formowania na zimno Chiński standard | DX51D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 |
| DX52D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| DX53D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| DX54D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| DX56D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| DX57D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| Do formowania na zimno Japoński standard | SGCC | 0,15 | 0,50 | 0,80 | 0,050 | 0,030 | 0,025 |
| SGCD1 | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,040 | 0,030 | 0,025 | |
| SGCD3 | 0,08 | 0,50 | 0,45 | 0,030 | 0,030 | 0,025 | |
| SGCD4 | 0,06 | 0,50 | 0,45 | 0,030 | 0,030 | 0,025 | |
| Dla struktury Japoński standard | SGC340 | 0,25 | 0,50 | 1,70 | 0,200 | 0,035 | 0,025 |
| SGC400 | 0,25 | 0,50 | 1,70 | 0,200 | 0,035 | 0,150 | |
| SGC490 | 0,30 | 0,50 | 2,00 | 0,200 | 0,035 | 0,025 | |
| SGC510 | 0,30 | 0,50 | 2,50 | 0,200 | 0,035 | 0,025 | |
| Dla struktury Norma AISI | S220GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,025 |
| S250GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,025 | |
| S280GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,025 | |
| S320GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,025 | |
| S350GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,150 | |
| S550GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,150 |
Właściwości mechaniczne
| Stopień | Granica plastyczności MPa≥ | Wytrzymałość na rozciąganie MPa≥ | Wydłużenie A%≥ |
| DX51D Z/ZM/AZ/AM | 240-380 | 270-500 | 22 |
| DX52D Z/ZM/AZ/AM | 140-300 | 270-420 | 26 |
| DX53D Z/ZM/AZ/AM | 140-260 | 270-380 | 30 |
| DX54D Z/ZM/AZ/AM | 120-220 | 260-350 | 36 |
| S220GD Z/ZM/AM | 220 | 300 | 20 |
| S250GD Z/ZM/AZ/AM | 250 | 330 | 19 |
| S280GD Z/ZM/AM | 280 | 360 | 18 |
| S300GD A/AM | 300 | 380 | 18 |
| S320GD Z/ZM/AM | 320 | 390 | 17 |
| S350GD Z/ZM/AZ/AM | 350 | 420 | 16 |
| S450GD A/AM | 450 | 480 | 15 |
| S550GD Z/ZM/AZ/AM | 550 | 550 | - |
Wybór powierzchni ocynkowanej
| Zero Spangle | Zminimalizowany cekin | Normalny Spangle | Duży cekin |
|
|
|
|
|
| Korzystanie ze środowiska | Zalecana grubość cynku |
| Do użytku wewnątrz pomieszczeń | Z10 lub Z12 (100g/㎡lub 120g/㎡) |
| Przedmieścia | Z20 i malowanie (200g/㎡) |
| Obszar miejski lub przemysłowy | Z27 (270g/㎡) lub G90 (standard amerykański) i pomalowane |
| Obszar przybrzeżny | Grubszy niż Z27 (270 g/㎡) lub G90 (standard amerykański) i pomalowane |
| Zastosowanie dziurkowania lub głębokiego tłoczenia | Grubszy niż Z27 (270 gramów/㎡) lub G90 (norma amerykańska) zapobiegają łuszczeniu się powłoki po tłoczeniu |
| Rodzaj obróbki powierzchni | Kod | Cechy |
| Leczenie kwasem chromowym | C | Dobra odporność na korozję, nadaje się do stosowania w stanie gołym |
| Zabieg kwasem chromowym + olejowanie | S | Dobra odporność na korozję |
| Obróbka kwasem fosforowym (w tym obróbka uszczelniająca) | P | Posiadają pewną odporność na korozję i dobrą wydajność farby |
| Zabieg kwasem fosforowym (w tym zabieg uszczelniający) + olejowanie | Q | Posiada pewną odporność na korozję, dobre właściwości malarskie, zapobiega rdzewieniu podczas transportu i przechowywania |
| Obróbka kwasem fosforowym (z wyłączeniem obróbki uszczelniającej) | T | Posiadają pewną odporność na korozję i dobrą wydajność farby |
| Obróbka kwasem fosforowym (bez uszczelniania) + olejowanie | W | Posiada pewną odporność na korozję, dobrą wydajność malowania i zapobiega rdzewieniu |
| Olejowanie | THE | Zapobiegaj rdzewieniu podczas transportu i przechowywania |
| Brak leczenia | M | Nadaje się do natychmiastowego malowania |
Porównanie materiałów
| Chiński standard | Standard japoński | Norma europejska |
| DX51D Z/DC51D Z (CR) | SGCC | DX51D Z |
| DX52D Z/DC52D Z | SGCD1 | DX52D z |
| DX53D Z/DC53D Z/DX54D Z/DC54D Z | SGCD2/SGCD3 | DX53D Z/DX54D Z |
| S220/250/280/320/350/550GD Z | SGC340/400/440/490/570 | S220/250/280/320/350GD Z |
| DX51D Z/DD51D Z (HR) | SGHC | DX51D Z |










