Trwała ocynkowana blacha do przemysłu
specyfikacja
| Grubość | 0,13-3,0 mm |
| Szerokość | 500 mm-1500 mm |
| Długość | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Powłoka cynkowa | 0,13-0,8 mm to 30-150 g/m2; 0,8-1,5 mm to 30-180 g/m2; 1,5-6,0 mm to 30-275 g/m2 |
| ID cewki | 600-1500 mm, standardowa szerokość to 91 4/1000/1219/1250/1500 mm |
| Gatunek stali | DX51D, DX52D, DC01, DC02, SGHC |
| Powierzchnia | zwykły/mini/duży/bez cekinów, skin pass, chromianowany, nieolejowany, suchy |
| Opakowanie | opakowanie zgodne ze standardem eksportowym, nadające się do żeglugi morskiej lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Czas dostawy | W ciągu 15–25 dni od otrzymania depozytu lub akredytywy |
| Rynek | Ameryka Północna/Południowa, Europa, Azja, Afryka, Bliski Wschód |
| Wydajność | 2000 ton/miesiąc |
| Warehose Stcok | Gatunek normalny 10000 ton miesięcznie |
Wyświetlacz produktu
Właściwości mechaniczne
| Stopień | Granica plastyczności MPa≥ | Wytrzymałość na rozciąganie MPa≥ | Wydłużenie A%≥ |
| DX51D Z/ZM/AZ/AM | 240-380 | 270-500 | 22 |
| DX52D Z/ZM/AZ/AM | 140-300 | 270-420 | 26 |
| DX53D Z/ZM/AZ/AM | 140-260 | 270-380 | 30 |
| DX54D Z/ZM/AZ/AM | 120-220 | 260-350 | 36 |
| S220GD Z/ZM/AM | 220 | 300 | 20 |
| S250GD Z/ZM/AZ/AM | 250 | 330 | 19 |
| S280GD Z/ZM/AM | 280 | 360 | 18 |
| S300GD A/AM | 300 | 380 | 18 |
| S320GD Z/ZM/AM | 320 | 390 | 17 |
| S350GD Z/ZM/AZ/AM | 350 | 420 | 16 |
| S450GD A/AM | 450 | 480 | 15 |
| S550GD Z/ZM/AZ/AM | 550 | 550 | - |
Wybór powierzchni ocynkowanej
| Zero Spangle | Zminimalizowany cekin | Normalny Spangle | Duży cekin |
|
|
|
|
|
| Korzystanie ze środowiska | Zalecana grubość cynku |
| Do użytku wewnątrz pomieszczeń | Z10 lub Z12 (100g/㎡lub 120g/㎡) |
| Przedmieścia | Z20 i malowanie (200g/㎡) |
| Obszar miejski lub przemysłowy | Z27 (270g/㎡) lub G90 (standard amerykański) i pomalowane |
| Obszar przybrzeżny | Grubszy niż Z27 (270 g/㎡) lub G90 (standard amerykański) i pomalowane |
| Zastosowanie dziurkowania lub głębokiego tłoczenia | Grubszy niż Z27 (270 gramów/㎡) lub G90 (norma amerykańska) zapobiegają łuszczeniu się powłoki po tłoczeniu |
| Rodzaj obróbki powierzchni | Kod | Cechy |
| Leczenie kwasem chromowym | C | Dobra odporność na korozję, nadaje się do stosowania w stanie gołym |
| Zabieg kwasem chromowym + olejowanie | S | Dobra odporność na korozję |
| Obróbka kwasem fosforowym (w tym obróbka uszczelniająca) | P | Posiadają pewną odporność na korozję i dobrą wydajność farby |
| Zabieg kwasem fosforowym (w tym zabieg uszczelniający) + olejowanie | Q | Posiada pewną odporność na korozję, dobre właściwości malarskie, zapobiega rdzewieniu podczas transportu i przechowywania |
| Obróbka kwasem fosforowym (z wyłączeniem obróbki uszczelniającej) | T | Posiadają pewną odporność na korozję i dobrą wydajność farby |
| Obróbka kwasem fosforowym (bez uszczelniania) + olejowanie | W | Posiada pewną odporność na korozję, dobrą wydajność malowania i zapobiega rdzewieniu |
| Olejowanie | THE | Zapobiegaj rdzewieniu podczas transportu i przechowywania |
| Brak leczenia | M | Nadaje się do natychmiastowego malowania |
Porównanie materiałów
| Chiński standard | Standard japoński | Norma europejska |
| DX51D Z/DC51D Z (CR) | SGCC | DX51D Z |
| DX52D Z/DC52D Z | SGCD1 | DX52D z |
| DX53D Z/DC53D Z/DX54D Z/DC54D Z | SGCD2/SGCD3 | DX53D Z/DX54D Z |
| S220/250/280/320/350/550GD Z | SGC340/400/440/490/570 | S220/250/280/320/350GD Z |
| DX51D Z/DD51D Z (HR) | SGHC | DX51D Z |










