Trwała i odporna na warunki atmosferyczne ocynkowana blacha dachowa falista
specyfikacja
| Nazwa produktu | Ocynkowana blacha dachowa falista |
| Standard | ICE, ASTM, ASME, DIN, BS, EN, ISO, SERY, GOST, SAE itp. |
| Grubość | 0,12 mm-6,00 mm |
| Szerokość | 600 mm-1500 mm |
| Warstwa cynku | Cynkowanie ogniowe: 60-275 g/m² |
| Ocynkowany wstępnie: 80-275 g/m² | |
| Błąd | ±1% |
| Orzecznictwo | ISO 9001,TEN,API |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe, cynkowanie elektrolityczne, cynkowanie natryskowe, malowanie, fosforanowanie, wapnienie, czyszczenie i odtłuszczanie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Główne zastosowania | Struktura budynku,Mosty,Produkcja mechaniczna,Okrętownictwo,Przemysł samochodowy,Rurociągi i zbiorniki,Meble i wyposażenie |
| Pakiet | Branża budowlana, przemysł AGD, przemysł samochodowy, produkcja maszyn, produkcja mebli, przemysł energetyczny, transport |
| Termin płatności | TT, LC, gotówka, Paypal, DP, DA, Western Union lub inne. |
| Serwis posprzedażowy | 1. Okres zapewnienia jakości 2. Polityka zwrotów i wymian 3. Pomoc w dostawie i odbiorze 4. Zbieranie opinii klientów |
Wyświetlacz produktu
Skład chemiczny
| Standard | Stopień | C | I | Mn | P | S | Z |
| Do formowania na zimno Chiński standard | DX51D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 |
| DX52D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| DX53D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| DX54D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| DX56D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| DX57D+Z | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,100 | 0,045 | 0,30 | |
| Do formowania na zimno Japoński standard | SGCC | 0,15 | 0,50 | 0,80 | 0,050 | 0,030 | 0,025 |
| SGCD1 | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,040 | 0,030 | 0,025 | |
| SGCD3 | 0,08 | 0,50 | 0,45 | 0,030 | 0,030 | 0,025 | |
| SGCD4 | 0,06 | 0,50 | 0,45 | 0,030 | 0,030 | 0,025 | |
| Dla struktury Japoński standard | SGC340 | 0,25 | 0,50 | 1,70 | 0,200 | 0,035 | 0,025 |
| SGC400 | 0,25 | 0,50 | 1,70 | 0,200 | 0,035 | 0,150 | |
| SGC490 | 0,30 | 0,50 | 2,00 | 0,200 | 0,035 | 0,025 | |
| SGC510 | 0,30 | 0,50 | 2,50 | 0,200 | 0,035 | 0,025 | |
| Dla struktury Norma AISI | S220GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,025 |
| S250GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,025 | |
| S280GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,025 | |
| S320GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,025 | |
| S350GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,150 | |
| S550GD+Z | 0,20 | 0,60 | 0,70 | 0,100 | 0,045 | 0,150 |
Właściwości mechaniczne
| Stopień | Granica plastyczności MPa≥ | Wytrzymałość na rozciąganie MPa≥ | Wydłużenie A%≥ |
| DX51D Z/ZM/AZ/AM | 240-380 | 270-500 | 22 |
| DX52D Z/ZM/AZ/AM | 140-300 | 270-420 | 26 |
| DX53D Z/ZM/AZ/AM | 140-260 | 270-380 | 30 |
| DX54D Z/ZM/AZ/AM | 120-220 | 260-350 | 36 |
| S220GD Z/ZM/AM | 220 | 300 | 20 |
| S250GD Z/ZM/AZ/AM | 250 | 330 | 19 |
| S280GD Z/ZM/AM | 280 | 360 | 18 |
| S300GD A/AM | 300 | 380 | 18 |
| S320GD Z/ZM/AM | 320 | 390 | 17 |
| S350GD Z/ZM/AZ/AM | 350 | 420 | 16 |
| S450GD A/AM | 450 | 480 | 15 |
| S550GD Z/ZM/AZ/AM | 550 | 550 | - |
Wybór powierzchni ocynkowanej
| Zero Spangle | Zminimalizowany cekin | Normalny Spangle | Duży cekin |
|
|
|
|
|
| Korzystanie ze środowiska | Zalecana grubość cynku |
| Do użytku wewnątrz pomieszczeń | Z10 lub Z12 (100g/㎡lub 120g/㎡) |
| Przedmieścia | Z20 i malowanie (200g/㎡) |
| Obszar miejski lub przemysłowy | Z27 (270g/㎡) lub G90 (standard amerykański) i pomalowane |
| Obszar przybrzeżny | Grubszy niż Z27 (270 g/㎡) lub G90 (standard amerykański) i pomalowane |
| Zastosowanie dziurkowania lub głębokiego tłoczenia | Grubszy niż Z27 (270 gramów/㎡) lub G90 (norma amerykańska) zapobiegają łuszczeniu się powłoki po tłoczeniu |
| Rodzaj obróbki powierzchni | Kod | Cechy |
| Leczenie kwasem chromowym | C | Dobra odporność na korozję, nadaje się do stosowania w stanie gołym |
| Zabieg kwasem chromowym + olejowanie | S | Dobra odporność na korozję |
| Obróbka kwasem fosforowym (w tym obróbka uszczelniająca) | P | Posiadają pewną odporność na korozję i dobrą wydajność farby |
| Zabieg kwasem fosforowym (w tym zabieg uszczelniający) + olejowanie | Q | Posiada pewną odporność na korozję, dobre właściwości malarskie, zapobiega rdzewieniu podczas transportu i przechowywania |
| Obróbka kwasem fosforowym (z wyłączeniem obróbki uszczelniającej) | T | Posiadają pewną odporność na korozję i dobrą wydajność farby |
| Obróbka kwasem fosforowym (bez uszczelniania) + olejowanie | W | Posiada pewną odporność na korozję, dobrą wydajność malowania i zapobiega rdzewieniu |
| Olejowanie | THE | Zapobiegaj rdzewieniu podczas transportu i przechowywania |
| Brak leczenia | M | Nadaje się do natychmiastowego malowania |
Porównanie materiałów
| Chiński standard | Standard japoński | Norma europejska |
| DX51D Z/DC51D Z (CR) | SGCC | DX51D Z |
| DX52D Z/DC52D Z | SGCD1 | DX52D z |
| DX53D Z/DC53D Z/DX54D Z/DC54D Z | SGCD2/SGCD3 | DX53D Z/DX54D Z |
| S220/250/280/320/350/550GD Z | SGC340/400/440/490/570 | S220/250/280/320/350GD Z |
| DX51D Z/DD51D Z (HR) | SGHC | DX51D Z |










